Programátor

Jmenuji se Tomáš Drtil.


Jsem programátor a grafik, tvořím pro Vás internetové stránky a grafický design.

Před několika lety jsem byl ve stejné pozici jako vy. Chtěl jsem své vlastní internetové stránky, abych mohl prezentovat své zkušenosti v oboru IT a moct tak pomoci jiným lidem s problémy, které jsem třeba také řešil. Bohužel při mé cestě jsem narazil na mnoho problémů. Stránky nebyly stabilní, obsah se složitě aktualizovat a vše bylo pomalé.

Vzhledem k tomu, že už jsem měl poměrně velké zkušenosti s problematikou IT, jsem se rozhodl zaměřit na tvorbu webových stránek. Uplynul měsíc učení a já jsem konečně měl stabilní a rychle načítající stránky, které se daly jednoduše editovat.

Nyní vytvářím a upravuji webové stránky svým klientům. Pomáhám jim realizovat internetové stránky dle jejich představy, šetřím jim jejich vzácný čas a především pomáhám zvýšit celkovou viditelnost na internetu.

Miluji adrenalinové sporty!

Pokud si najdu chvilku, tak si rád zasportuji. Nejsem zastánce jednoho sportu, mám jich rád hned několik, jako například běh, badminton, různé běžecké závody, které jsou zpestřeny překážkami a podobně. Naplňuje mě to a vždy si u toho pročistím hlavu a můžu se opět na 100% věnovat mým projektům. Mám rád celkový zdravý životní styl o kterém se můžete dozvědět více na tomto odkaze. Je to druhý obor, kterému se věnuji.

Fotka programatora

Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete vytvořit webové stránky nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.