Tvorba loga

Logo je pro Vaši firmu jeden z nejdůležitějších prvků. Vaši zákazníci si Vás díky dobře zpracovanému logu budou mnohem lépe pamatovat a bude pro ně snazší si na Vás vzpomenout, když logo uvidí někde na autě nebo Vašich marketingových plochách. Od loga se také ve většině případů odvyjí barevné schéma stránek a její struktura. Je tedy mnohem lepší logu věnovat více času a hlavně se soustředit na to, ať je unikátní. To znamená, že nedoporučuji používat generátory loga nebo již vytvořené loga za menší poplatek. Může se Vám poté totiž stát, že Vaše logo zákazníci uvidí i u jiné firmy a ztratíte tím kouzlo jedinečnosti.

Postup spolupráce

Jako první se Vás vždy zeptám na Vaši představu a preferované barvy. Pokud žádnou představu nemáte, tak se spolu budeme bavit o tom, co přesně Vaše firma dělá a díky tomu se společně dostaneme ke vzdálené podobě loga. Jakmile budeme mít hrubou představu, tak Vám vyhotovím 2-3 návrhy loga, ze kterých si poté vyberete logo, které se vám nejvíce líbí. Může se stát, že z návrhu vznikne finální podoba loga, protože Vám bude vyhovovat. Pokud budete chtít udělat úpravy, tak se domluvíme, co je potřeba změnit. Já změny provedu a opět Vám logo odprezentuji. Takto to bude probíhat do doby, než budete 100% spokojeni. Po odsouhlasení výsledku Vám obratem zašlu všechny soubory potřebné k logu a také samotné logo v několika formátech.

Co ode mě dostanete

Zdrojový soubor samotného loga pro budoucí možnou editaci jiným grafikem. Samotné logo v barevném, inverzním a černobílém provedení, logomanuál a logo ve více formátech AI, EPS, PDF, PNG, JPG, GIF.

Cena

Cena loga je od 6.500,- Kč, ale ze zkušenosti je finální cena vždy okolo 8.500,- Kč. Cena se odvyjí od náročnosti loga a od provedených úprav.

Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete vytvořit webové stránky nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.