Internetová stránka

Potřebujete světu ukázat, jaké služby nabízíte nebo co Vás zajímá? Nechte si vytvořit webovou stránku, která je vhodná pro tuto prezentaci. Stránka může být pouze informativní nebo můžeme vytvořit internetový obchod - eshop. Záleží, jaký je váš cíl. Výhodou této prezentace je, že Vám stačí pouze sdílet odkaz stránky, kde už si Váš zákazník vše dohledá. Pro snadnou správu webu využívám redakční systém WordPress a pokud se jedná o eshop, tak využívám platformu PrestaShop. Oba systémy zaručují následnou bezproblémovou správu stránek.

Postup spolupráce

Na první schůzce si řekneme, co je Vašim cílem a pokusíte se mi nastínit Vaši představu. Jakmile budu tyto informace mít, tak začnu s grafickým návrhem stránky. Grafický návrh Vám zašlu ke schválení. Pokud bude vše v pořádku, tak z návrhu vytvořím internetovou stránku, kterou Vám poté ukáži a společně provedeme její test. Když vše bude tak, jak má, předám Vám celý projekt a máme hotovo.

Co ode mě dostanete

Všechny zdrojové kódy stránky, použité obrázky a zaškolení v systému.

Cena

Cena webu je od 10.000,- Kč a maximální cena se pohybuje do 50.000,- Kč. Cena eshopu je od 35.000,- Kč a maximální cena se pohybuje do 150.000,- Kč.

Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete vytvořit webové stránky nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.