Grafická práce

Připravím pro Vás cokoliv, co je spojeno s grafickým designem. Může se jednat o celkovou firemní identitu nebo pouze její části. Vytvořím Vám vizitky, logo, šablony pro prezentace, bannery, redesign stránek, reklamní produkty, podpis do emailu a mnoho dalšího.

Postup spolupráce

Záleží jakou formu spolupráce si zvolíte, ale většinou bude postup takový, že si s Vámi domluvím schůzku a zjistím Vaše potřeby. Jakmile budeme vědět co přesně požadujete, tak mi řeknete Vaši představu a já na základě těchto informací vyhotovím návrh nového designu. Poté Vám nový návrh grafického designu zašlu na kontrolu a provedu případné změny. Jakmile si grafický návrh odsouhlasíme, tak Vám jej předám ve finální podobě.

Co ode mě dostanete

Zdrojový soubor samotného grafického návrhu pro budoucí možnou editaci jiným grafikem. Pokud si například zvolíte pouze logo, tak ode mě dostanete také samotné logo v barevném, inverzním a černobílém provedení, logomanuál a logo ve více formátech PSD, AI, EPS, PDF, PNG, JPG, GIF. Soubory se liší na základě zvoleného produktu.

Cena

Cena se u této spolupráce nedá dopředu odhadnout. Vždy je individuální a je potřeba konzultace. Orientační ceny jsou uvedené v ceníku.

Zavolejte mi, napište mi +420 777 681 678

Pracuji 7 dnů v týdnu, nebojte se volat o víkendu, rád si Vás vyslechnu.

Kontaktní formulář

Chcete vytvořit webové stránky nebo se pouze na něco zeptat?
Vyplňte formulář a já se Vám ozvu co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.